יעוץ משפטי בתיקי גירושין

יעוץ משפטי בתיקי גירושין- כיצד לבחור עורך דין מתאים?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

את נמצאת בשיאו של משבר זוגי שנראה כי סופו עלול להסתיים בגירושין? אתה על סף גירושין ומעוניין להתייעץ עם עורך דין כדי לשקול צעדיך? כיצד תבחרו עורך דין מתאים שיטפל באופן משביע רצון בסוגייה הכל כך רגישה שאתם מתמודדים איתה? טיפים לבחירת עורך דין גירושין במאמר זה.

טיפים לבחירת עורכי דין גירושין

ראשית, יש להתייחס למידת מקצועיותו של עורך הדין. שוק עורכי הדין מוצף בעורכי דין בכלל ובעורכי דין לענייני גירושין בפרט וכדי להגיע אל עורך הדין המתאים ביותר רצוי לעשות סקר שוק קצר, להתעניין במשרדים המוכרים והגדולים ביותר המעניקים ייעוץ משפטי בענייני גירושין, ללמוד עליהם באופן מעמיק יותר ולגבש איזשהוא רושם ראשוני לגבי המשרד הרציני והמקצועי ביותר.
לרבים מאיתנו יש נטייה אוטומטית להתרשם מעורכי דין שמועסקים על-ידי המשרדים הגדולים ביותר, בשל המוניטין הרב והשם הטוב שמחזיקים משרדים אלה. על אף כי ניסיון ורקורד עשיר כבודם במקומם מונח, יש לזכור גם כי, עורכי דין גירושין שעובדים במשרדים גדולים הם בדרך כלל גם עסוקים הרבה יותר ועל כן זמינים במידה פחותה יותר לצרכיו של הלקוח.
רצוי לחשוב כמה פעמים לפני שפונים לעורך דין עמוס בעבודה, כיוון שברגע שנצטרך לעבור סוללה של פקידות או כאשר ניאלץ לחכות כמה ימים רק כדי להחליף עם עורך הדין מילים ספורות, כנראה שנתחיל להתחרט על הבחירה שלנו דווקא בו.
יתר על כן לא כדאי לשכוח, כי עורכי דין גירושין צריכים להיות “בני אדם” לא פחות מאשר אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. עורך דין שיש לו ניסיון רב במתן ייעוץ משפטי בתיקי גירושין, אך שיחסי האנוש שלו לקויים, שהוא אדיש ולא קשוב לבעיותיהם של לקוחותיו לא יהיה בסופו של יום עורך דין מוצלח ולא יאפשר ללקוח להרגיש נוח בעת האינטראקציה עימו.
מאחר שסוגיות של גירושין הן כה רגישות ומכיוון שמדובר בתהליך שיש לו השלכות רבות משמעות על נפשו של האדם, רצוי לבחור בעורך דין שיוכל לשמש כאוזן קשבת עבור הלקוח ושיהיה רגיש מספיק למצב הנפשי שבו הלקוח נמצא.

בחירת עורכי דין גירושין באמצעות קבלת המלצה מחברים

יש שיאמרו, שהדרך הטובה ביותר למצוא עורך דין לענייני גירושין שישיג את התוצאות המיטביות עבור הלקוח היא להתייעץ עם חברים ולקבל המלצות ממכרים. אם חברינו, עליהם אנחנו סומכים ובהם אנו נותנים מבטחינו, קיבלו שירות לעילא ולעילא מעורך דין אליו פנו, אין סיבה שגם אתם לא תקבלו שירות מוצלח ולא תצאו מרוצים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

כתבות חמות

דילוג לתוכן