נפגעתם בתאונה באזור ראשון לציון? זה עורך הדין שאתם מחפשים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

עורך הדין גדי פכטר מראשון לציון, הפך למומחה בתיקי תאונות מסוגים שונים הקורות בסביבה בה הוא פועל. ההיכרות עם העיריות באזור ועם השטח הציבורי מאפשרת לו יתרון יחסי בתביעות פיצויים והשגת הסכמים מהירים ללקוחותיו

ישראלים רבים נפצעים בגלל רשלנות וחוסר תשומת לב של עיריות ומועצות מקומיות, ולא תמיד מודעים לכך שהם יכולים לתבוע פיצוי. נורית, בת 57 מהמועצה המקומית אזור למשל, נתקלה בבור קטן שנפער במדרכה בעודה הולכת ברחוב בעיר מגוריה. נורית לא ראתה את הבור שלפניה, וכתוצאה מכך נפלה לתוכו ושברה את כף הרגל. 

“המשותף לתאונות דרכים, תאונות עבודה ותאונות כמו אלה של נורית הוא שבמקרים רבים, אנשים כלל לא מנסים להשיג פיצוי על התאונה”, אומר עו”ד גדי פכטר, בעל משרד עורכי דין מוכר בראשון לציון. “אבל כשבודקים עם איש מקצוע, פעמים רבות מבינים שתביעה נגד חברת הביטוח, העירייה או הגוף הציבורי שבשטח שלו היתה התאונה, יכולה להסתיים בפיצוי למי שנפגע. נורית למשל, קיבלה בתהליך מהיר, פיצוי של 35 אלף שקל ממועצת אזור”, הוא אומר.

למנוע מחברות הביטוח למסמס את התביעה

פכטר, שקהל לקוחותיו מגיעים אליו מכל אזור ראשון לציון והמרכז, מעיד כי “לאחר כל פגיעה, אפילו נפילה בכניסה לאוטו בדרך לעבודה, חשוב לבדוק מול איש מקצוע אם ניתן להגדיר אותה כתאונת דרכים או תאונת עבודה. אם נפגעתם במרחב הציבורי, למשל בגלל מדרכה משובשת, מכסה ביוב בולט, גידור מסוכן ועוד, יש לבדוק הגשת תביעה מול העירייה או הרשות המקומית. במקרה של פגיעה בשטח פרטי, כמו משרד או בית מגורים, ייתכן שניתן לתבוע את חברת הביטוח של בעל הנכס”.

“לפני שניגשים לתבוע, חשוב לדעת שחברות הביטוח לא רוצות לשלם כסף. לכן, הן ינסו לעשות הכל כדי למסמס את התביעה. הן יפעילו את מיטב עורכי הדין שלהן כדי למרוח את התהליך ככל האפשר, ולשלם את הסכום הנמוך ביותר, כמה שיותר מאוחר לאחר התביעה”.

לדברי פכטר, “כשנעזרים בעורך דין מומחה, שמכיר היטב את הסביבה בה אירעה התאונה ואת תחום הנזיקין והביטוח, הסיכוי להצלחה בתביעה או לפשרה מוצלחת עולה מאוד. כמי שטיפל באלפי תיקים לאורך שנים, אני יודע היטב איך פועלות חברות הביטוח, מה צריך לעשות כדי שהן לא ידחו את התביעה על הסף ואיך מגדילים ככל האפשר את סכומי הפיצויים, תוך סיום מהיר של התהליך במקום שייגרר במשך שנים”.

נפגעתם בתאונה ומעוניינים לבדוק אם מגיע לכם פיצוי כספי? לחצו על קבוצת גילכם:

היכרות עם מסדרונות העירייה

עו”ד פכטר, שעוסק בתחום הנזיקין זה יותר מ-12 שנה ומאחוריו אלפי תביעות, מדווח על אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, גם בתיקים מורכבים. “צברנו מומחיות בניהול מו”מ אינטנסיבי מול הגורמים הנתבעים, והשגת הכסף בזמן הקצר ביותר. אנחנו מייעלים את התהליך ככל האפשר, בין היתר הודות לידע רפואי מקיף, שמאפשר לנו להעריך מיד את הפגיעה של הלקוח, כולל הנזקים ההיקפיים, שמשפיעים מאוד על גובה הפיצוי.

בנוסף, הוא מדגיש כי ישנה משמעות מכרעת גם להיכרות עם העיריות והמועצות שבשטח שלהן אירעה הפגיעה. “כשיודעים מי אנשי המפתח ואיך פועלות המערכות השונות, אפשר לזרז הליכים ולמקסם את סכום הפיצויים”.

"השגתי ללקוחות מיליוני שקלים במצטבר"

פכטר מדגיש כי בכל שנות פעילותו בתחום, הוא מייצג רק את הנפגעים, ולא את חברות הביטוח, כך שקיימת זהות אינטרסים מלאה שלו עם לקוחותיו. בין היתר, מייצג המשרד תובעים בוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי ובוועדות של חברות הביטוח בנוגע לאובדן כושר עבודה, כאשר עו”ד פכטר מלווה באופן אישי כל תיק ותיק.

“עם השנים בנינו מערך תומך של מומחים רפואיים ומומחי בטיחות, שמעניקים לנו חוות דעת מקצועיות בנושאי רפואה, וכן בנוגע לתקינות מבנים ציבוריים ופרטיים, ועוזרים לנו לקדם את התביעות ולהשיג ללקוחותינו סכומים גבוהים יותר”, מספר עו”ד פכטר.

“הדבר החשוב ביותר עבורי הוא להשיג את הפיצוי הראוי לנפגעי התאונות השונות. המאבק של הנפגעים אל מול ענקיות הביטוח הוא מורכב ובמקרים רבים יחסי הכוחות לא הוגנים ולכן אני תמיד אעשה כל מה שביכולתי בכדי לגשר על הפערים הללו ולהשיג לנפגעים את מה שבאמת מגיע להם. העובדה שהשגתי ללקוחותי סכום מצטבר של עשרות מיליוני שקלים מדברת בעד עצמה”, הוא מסכם.

נפגעתם בתאונה ומעוניינים לבדוק אם מגיע לכם פיצוי כספי? לחצו על קבוצת גילכם:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

כתבות חמות

דילוג לתוכן