עו”ד גיא כהן: “יש לנו 100% הצלחה בתביעות סיעוד”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

התעמרות חברות הביטוח הסיעודי בלקוחות ששילמו במשך שנים רבות ורק רוצים לקבל את הפיצוי המגיע להם, הביאה לכך שיותר ויותר מבוטחים פונים לעזרתו של עורך הדין שמכיר את כללי המשחק מבפנים, ומקבל את שכרו רק במקרה של הצלחה

האם לכם ולקרובי המשפחה שלכם יש ביטוח סיעודי? אם התשובה חיובית, מדובר במאות ואלפי שקלים שאתם משלמים כל שנה לחברת הביטוח – כדי שברגע האמת, תוכלו לקבל את כל העזרה שתצטרכו. אבל בשטח, מתברר, לא תמיד חברות הביטוח נמצאות שם בשביל המבוטחים שלהן.

“אנשים משלמים פרמיה חודשית גבוהה במשך שנים רבות, אבל כשהם מגיעים למצב סיעודי ומתקשים לבצע פעולות יומיומיות, הם מגלים שחברת הביטוח עושה כל מאמץ לדחות את התביעות”, אומר עו”ד גיא כהן, בעל משרד עורי דין המתמחה בתביעות סיעוד. “האינטרס העסקי שלהן הוא להשאיר את הכסף אצלן, אז הן מוצאות שלל תירוצים.

“יש מבוטחים שהחברה מודיעה להם שהם בכלל לא במצב סיעודי, או שלא אמרו את כל האמת על מצבם הרפואי כשרכשו את הפוליסה. אחרים נדחים בגלל חריגות בהתאם לתנאי הפוליסה. וזה עוד בתרחיש האופטימי, שבו אנשים מודעים לכך שיש להם ביטוח. רבים אחרים, בדרך כלל כאלה שמבוטחים דרך קופות החולים, כלל לא יודעים שהם שילמו אלפי שקלים בשנה לביטוח סיעודי, ויש להם זכות להפעיל אותו”.

"לפנות לעורך דין לפני הפנייה הראשונה"

“במצבים כאלה, אין ברירה אלא להצטייד בתותחים הכבדים, ולפנות לייצוג של עורך דין שמתמחה בעבודה מול חברות הביטוח ומכיר את כל הטריקים והתירוצים שלהן”, אומר עו”ד כהן. “הניסיון מלמד שחשוב מאוד לפנות לעורך דין עוד לפני שמשוחחים עם חברת הביטוח. מי שפונה לבד, עושה ברוב המקרים טעויות שקשה מאוד לתקן לאחר מכן. כשעו”ד מטפל בכל הטפסים הדרושים, הטעויות האלה נמנעות – מה שיכול להשפיע מאוד על סכומי הפיצויים שיתקבלו”.

לדברי כהן, “חשוב להבין שברגע שהיתה דחייה על ידי חברת הביטוח, הסיפור נהפך למורכב ובעייתי יותר, ורק עו”ד מיומן ומנוסה יידע לבנות אסטרטגיה להתמודדות עם חברת הביטוח. במקרה כזה, קודם כל אנחנו בודקים את סיבת הדחיה ואת המסמכים הרפואיים שהוגשו, ובהתאם לכך מגישים לבית המשפט תביעה נגד חברת הביטוח”.

כדי לקבל ייעוץ מעו"ד גיא כהן לגבי תביעת הביטוח הסיעודי שלכם או של קרוביכם, בחרו את אזור מגוריכם:

100% הצלחה בתביעות סיעוד

חולים סיעודיים ובני משפחתם נמצאים במצב לא קל, וצריכים להפנות משאבים רבים לתרופות, טיפול רפואי, החזקת עובד סיעודי ועוד. לכן, עו”ד כהן עורך עם כל לקוח פגישת ייעוץ מקדימה – כדי להבין מהם סיכויי ההצלחה בתיק, לפני שיוצאים לדרך.

“שכר הטרחה של עורך הדין הוא במרבית המקרים פועל יוצא של ההצלחה בתיק ולכן יש לו אינטרס מובהק להשיג את הפיצוי המקסימלי לכל חולה סיעודי”, מסביר עו”ד כהן. “הניסיון שצברנו מדבר בעד עצמו – טיפלנו כבר במאות תביעות, עם הצלחה של 100%. כלומר, כל הלקוחות שלנו קיבלו פיצויים מחברת הביטוח, בסכומים שמצטברים למיליוני שקלים”.

קיצור משמעותי של התהליך

עו”ד כהן, אחד המומחים המובילים בארץ בנושא מסורבי ביטוח ובעל ניסיון של 25 שנה בתחום, מטפל באופן אישי בכל תיק ותיק. הוא שימש כמגשר מטעם בית משפט ונחשב למקצוען בעולם תביעות הביטוח וקרנות הפנסיה. משרדו מונה ארבעה עורכי דין המתמחים בתביעות סיעוד.

“במשך שנים רבות ייצגתי חברות ביטוח ואני מכיר היטב את אסטרטגיית הפעולה שלהן ונערך לה מראש”, הוא מסביר. “הודות לכך, אנחנו יכולים לקצר את התהליך והרוב המכריע של התביעות מסתיימות בתוך חודשים ספורים, כך שהלקוחות מקבלים במהירות את הכסף שהם כל כך זקוקים לו. בנוסף, התביעה מוגשת ללא חוות דעת מומחה – כך שאנו חוסכים ללקוחות כסף רב.

“חשוב להדגיש כי התשלום הוא תמורת הצלחה בלבד, כאחוזים מגובה הפיצויים שהלקוח קיבל”, מסכם עו”ד כהן. “המשמעות פשוטה – ההצלחה של הלקוח היא גם ההצלחה שלי, ואם החלטנו לקחת תיק מסוים, זה כדי לנצח בו – ולנצח בגדול. אני ואנשי המשרד עושים הכל כדי שהלקוח יקבל את מלוא הזכויות המגיעות לו, בוודאי בתקופה רגישה ולחוצה גם כך”.

כדי לקבל ייעוץ מעו"ד גיא כהן לגבי תביעת הביטוח הסיעודי שלכם או של קרוביכם, בחרו את אזור מגוריכם:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

כתבות חמות

דילוג לתוכן