עו”ד אושר טופחי: “100% הצלחה בתביעות לקבלת פיצוי מהביטוח הסיעודי”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אנשים רבים גילו על בשרם שחברות הביטוח לא אוהבות להחזיר כסף – גם כשמדובר בחולים סיעודיים שהטיפול בהם יקר מאוד. מתברר שיש מה לעשות: פנייה לעורך דין שמתמחה בתחום מעלה את סיכויי ההצלחה – ומונעת טעויות יקרות בתהליך

לפני כמעט שנתיים, הגיעה מדינת ישראל למסקנה שאמורה להיות ברורה מאליה: קשישים סיעודיים צריכים ליהנות מרשת ביטחון כלכלית, שתבטיח להם שיקבלו את כל מה שהם זקוקים לו, בין אם מדובר בטיפולים רפואיים, במימון מטפלים סיעודיים ועוד. במדינה הבינו סוף סוף כי הטיפול בקשיש סיעודי הוא נטל כבד על המשפחות – בין אם מדובר בטיפול במוסד סיעודי, שעלותו אלפי שקלים רבים כל חודש, ובין אם מדובר בטיפול בבית, שגם הוא יכול להיות יקר מאוד.

אבל למרבה הצער, ישראלים רבים גילו כי השמחה היתה מוקדמת מדי, וכי בפועל, מי שצריך לדאוג לקשישים ולחולים סיעודיים הם עדיין הם עצמם, או בני המשפחה שלהם. מי שלא רוכש מבעוד מועד ביטוח סיעודי ומשלם על כך מאות שקלים ויותר מדי שנה, יגלה בשעת הצורך שהמדינה לא תדאג עבורו לטיפול. אך האם חברות הביטוח אכן מכבדות את פוליסות הביטוח הסיעודי? למרבה הצער, במקרים רבים, התשובה שלילית.

"חברות הביטוח מעדיפות להשאיר את הכסף אצלן"

“יש בישראל אוכלוסייה מבוגרת לא קטנה שרבים מתוכה מתקשים לבצע פעולות יומיומיות וזקוקים לעזרה, אבל לא יודעים שיש להם ביטוח סיעודי – לרוב דרך קופות החולים, שיכול לממן את העזרה הזו”, אומרת עו”ד אושר טופחי, העוסקת בתביעות ביטוח סיעודי. “גם אם הם מנסים להפעיל את הביטוח, במקרים רבים החברה פשוט דוחה אותם על הסף. אחרי הכל מדובר בסכומים גדולים, שחברות הביטוח היו מעדיפות להשאיר אצלן.

“למרבה הצער, בישראל של היום, הדרך היחידה להתמודד עם אי הצדק הזה היא להצטייד בעורך דין שמתמחה בתחום של תביעות סיעוד – כדי שינהל את התהליך מול חברות הביטוח ויצליח להשיג את הסכומים שמגיעים ללקוחות. כדי ללכת על בטוח, עדיף אפילו לבצע את הפנייה הראשונית לחברת הביטוח בליווי מקצועי – כדי להימנע מטעויות שיכולות לעלות למבוטח הרבה כסף בעתיד”, היא מוסיפה.

כדי לבדוק את זכאותך לפיצויים או קצבה מהביטוח הסיעודי בחר את התשובה המתאימה:

100% הצלחה בתביעות

“הלקוחות שמגיעים אלי מתוסכלים מאוד”, מספרת עו”ד טופחי. “במשך שנים ארוכות הם משלמים כסף רב לחברות הביטוח, אבל דווקא כשהם הופכים לסיעודיים וזקוקים לעזרה משמעותית – החברה ממציאה כל מיני תירוצים כדי לדחות את התביעה ולהשאיר אותם בלי כלום. לפעמים טוענים שהמטופל בכלל לא במצב סיעודי, או שלא אמר את כל האמת בנוגע למצב הרפואי ויש מקרים שבהם פשוט דוחים את התביעה בגלל חריגות, בהתאם לתנאי הפוליסה.

“הניסיון שצברתי במאות תביעות, בהן השגתי ללקוחות פיצויים שמצטברים במיליוני שקלים רבים, לימד אותי שכאשר עו”ד שמכיר את כל הסעיפים הקטנים וההתנהלות פונה לחברת הביטוח, התוצאה היא אחרת מאשר בפנייה של לקוח שלא בקיא בפרטים”, היא אומרת. “אני מכירה את האסטרטגיה של החברות, ויודעת להגיש את כל החומר כך שהן לא יצליחו למצוא סיבה לדחות את התביעה. כך הגעתי ל-100% הצלחה עבור הלקוחות שלי”.

עו"ד אושר טופחי

הוכר כסיעודי וקיבל פיצוי של 300 אלף שקלים

כך למשל, במקרה של חיים, בן 72 מהמרכז שהיה לו ביטוח סיעודי של קופת החולים, חברת הביטוח דחתה את התביעה שלו בטענה שהוא לא עונה על מספיק קריטריונים כדי לזכות בהכרה בסיעודי. “הם אמרו שהוא מבצע מספיק פעולות באופן עצמאי”, אומרת עו”ד טופחי. “המשרד שלנו הגיש בשמו תביעה לבית המשפט, והחל תהליך גישור שבסיומו הוא קיבל פיצוי משמעותי של 300 אלף שקלים.

“מבוטחים אחרים שייצגתי קיבלו קצבאות של אלפי שקלים לחודש, ובחלק מהמקרים גם פיצויים נוספים של מאות אלפי שקלים. מדובר בסכומים משמעותיים מאוד, בוודאי עבור חולה סיעודי שהטיפול בו יקר מאוד. אני יודעת שרבים נרתעים מהמלחמה בחברות הביטוח – אבל חשוב מאוד לא לוותר ולדעת שאפשר לנצח”.

כדי לבדוק את זכאותך לפיצויים או קצבה מהביטוח הסיעודי בחר את התשובה המתאימה:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

כתבות חמות

דילוג לתוכן