הבקשה שלכם לוויזה לארה”ב סורבה? יש פתרון

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בדרכם של ישראלים רבים אל החלום האמריקאי עומד מכשול משמעותי – הצורך לקבל ויזה לארה”ב. אלפי בקשות ויזה נפסלות מדי שנה – אבל ברבים מהמקרים, בהיערכות מקצועית נכונה, אפשר לתקן את המצב

יותר ממיליון וחצי איש טסו מישראל לארה”ב ב-2017; וכך גם ב-2018. ארה”ב היא יעד מוביל עבור ישראלים, שרוצים לבקר בערים הגדולות, לטייל מחוף אל חוף, להתארח אצל קרובים ומכרים, ועוד. אך, עבור ישראלים רבים קיים מחסום משמעותי בדרך לביקור המיוחל בארה”ב – הוויזה. כדי לקבל ויזה, יש לעבור ראיון אישי בשגרירות ארה”ב, ולא פעם הבקשה נפסלת – וכל התוכניות לביקור מתבטלות.

עם זאת, חשוב לדעת שבלא מעט מקרים, ניתן לתקן את המצב – וגם אם הבקשה הראשונית נדחתה, יש אפשרות לפנות שוב, וייתכן כי הפעם תתקבל תשובה חיובית לוויזה. “מדי שנה נפסלות אלפי בקשות לוויזה, אבל חשוב לדעת שזה לא סוף פסוק והמצב ניתן לתיקון”, אומרת רחל אלול, בעלת סוכנות נסיעות. לדבריה, “צריך לפנות לגורם מקצועי שיידע לאתר את הסיבה לפסילת הבקשה ויגיש אותה מחדש בצורה אופטימלית, עם כל מה שנדרש כדי להגדיל את הסיכוי שהיא תאושר”.

הצלחה באלפי מקרים של סירוב

רחל אלול היא הבעלים של חברת א.ד.ר תיירות, הפועלת בשוק זה 19 שנה, ומתמחה בהשגת ויזה למסורבים – לאחר שטיפלה בהצלחה באלפי מקרים. “הרבה אנשים מזמינים כרטיסי טיסה ועושים תוכניות בהנחה שהם יקבלו ויזה – אבל חשוב להבין שזה לא מובן מאליו”, מדגישה אלול. “רבות מהבקשות נדחות – וכך אנשים מוצאים את עצמם עם הפסדים של אלפי דולרים עבור כרטיסי טיסה ומלונות שהם כבר הזמינו, שלא לדבר על האכזבה הרבה”.

לדברי אלול, בזמן הראיון האישי בשגרירות ארה”ב ולאחריו, נציגי השגרירות בוחנים היטב כמה פרמטרים אצל המועמד לוויזה, ובהם גיל, מצב כלכלי, סטטוס אישי, מטרת הביקור ועוד. “חשוב להבין שכל תשובה לא נכונה בריאיון עלולה להביא לפסילה של הבקשה – כך שמי שרוצה להגיש שוב את הבקשה, והפעם בהצלחה, חייב להיערך בעזרת אנשי מקצוע כדי להימנע מהתשובות הבעייתיות”.

לבדיקת האפשרות לקבל ויזה לארה"ב לאחר סירוב, בחרו את קבוצת גילכם:

ממשיכים בתהליך – רק אם סיכויי ההצלחה גבוהים

בתהליך העבודה של א.ד.ר תיירות , הצעד הראשון הוא ראיון טלפוני עם אלול – ללא התחייבות כלשהי. בראיון זה היא בודקת את הסיבות לפסילת הוויזה, במטרה להבין אם ניתן לתקן את המצב – או שהפסילה היא בלתי הפיכה. “אני מסתמכת על הידע והניסיון מטיפול באלפי מקרים, ורק אם אני מזהה שניתן לתקן את המצב – נמשיך בתהליך”, אומרת אלול. “במקרים שבהם אני חושבת שאין מה לעשות ולא ניתן להסיר את הפסילה – לא נמשיך, כדי לא לבזבז את כספו של הלקוח”.

במידה שהוחלט להמשיך בתהליך הליווי לקבלת הוויזה, יגבו דמי טיפול בסך 1,200 שקל. מכאן  כל מה שנדרש מהלקוח הוא לשלוח למשרדי א.ד.ר תיירות את צילום הדרכון, וכן תמונת פספורט העומדת בדרישות השגרירות.

על מנת  לייעל ולקצר את התהליך, ולמנוע מתחים מיותרים מהלקוח, צוות המשרד ממלא מחדש את השאלון לשגרירות, בהקפדה על כל סעיף שעלול להיות בעייתי, ומתאמים ראיון חדש בשגרירות בהקדם האפשרי.

קרוב ל-100% הצלחה

הצעד החשוב ביותר, שנועד לוודא שהלקוח יקבל את הוויזה, הוא הכנה אישית שעורכת אלול  לקראת הפגישה בשגרירות – כולל סימולציות של שאלות אפשריות שיישאלו בריאיון. “כך אנחנו מבטיחים שהוא יגיע מוכן ב-100% – ויעבור את הראיון בהצלחה”, אומרת אלול, ומוסיפה כי ב-19 שנות פעילותה בתחום, אחוזי ההצלחה שלה קרובים ל-100%. “נדירים המקרים שבהם לקוח מסורב שטופל על ידי א.ד.ר תיירות לא קיבל בסופו של דבר את הוויזה המיוחלת”, היא אומרת.

לאחר שעבדה עם ישראלים מכל רחבי הארץ, וכן עם ישראלים השוהים מחו”ל, צברה אלול ניסיון רב בזיהוי בעיות אפשריות בתהליך קבלת הוויזה – ובהכנת מענה מתאים, הודות להיכרות עם הלקוח. “כל בקשה נבדקת לעומק, ועבור כל לקוח אנחנו בונים אסטרטגיה אישית מותאמת – במטרה למקסם את סיכויי אישור הוויזה. כל זאת, בהקפדה על יחס חם ואישי, מענה מיידי לכל פנייה – ומניעת הצורך להגיע למשרד כשבמידת הצורך אנו מפעילים שירות שליחים עבור הלקוח”, מסכמת אלול.

לבדיקת האפשרות לקבל ויזה לארה"ב לאחר סירוב, בחרו את קבוצת גילכם:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

כתבות חמות

דילוג לתוכן