עו"ד תומר לינר: "יש לנו 97% הצלחה בתביעות סיעוד"

התעמרות חברות הביטוח הסיעודי בלקוחות ששילמו במשך שנים רבות ורק רוצים לקבל את הפיצוי המגיע להם, הביאה לכך שיותר ויותר מבוטחים פונים לעזרתו של עורך הדין שמכיר את כללי המשחק מבפנים, ומקבל את שכרו רק במקרה של הצלחה
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

האם לכם ולקרובי המשפחה שלכם יש ביטוח סיעודי? אם התשובה חיובית, מדובר במאות ואלפי שקלים שאתם משלמים כל שנה לחברת הביטוח – כדי שברגע האמת, תוכלו לקבל את כל העזרה שתצטרכו. אבל בשטח, מתברר, לא תמיד חברות הביטוח נמצאות שם בשביל המבוטחים שלהן. 

"אנשים משלמים פרמיה חודשית גבוהה במשך שנים רבות, אבל כשהם מגיעים למצב סיעודי ומתקשים לבצע פעולות יומיומיות, הם מגלים שחברת הביטוח עושה כל מאמץ לדחות את התביעות", אומר עו"ד תומר לינר, בעל משרד עורכי דין המתמחה בתביעות סיעוד. "האינטרס העסקי שלהן הוא להשאיר את הכסף אצלן, אז הן מוצאות שלל תירוצים." 

"יש מבוטחים שהחברה מודיעה להם שהם בכלל לא במצב סיעודי, או שלא אמרו את כל האמת על מצבם הרפואי כשרכשו את הפוליסה. אחרים נדחים בגלל חריגות בהתאם לתנאי הפוליסה. וזה עוד בתרחיש האופטימי, שבו אנשים מודעים לכך שיש להם ביטוח. רבים אחרים, בדרך כלל כאלה שמבוטחים דרך קופות החולים, כלל לא יודעים שהם שילמו אלפי שקלים בשנה לביטוח סיעודי, ויש להם זכות להפעיל אותו".

"לפנות לעורך דין לפני הפנייה הראשונה"

"במצבים כאלה, אין ברירה אלא להצטייד בתותחים הכבדים, ולפנות לייצוג של עורך דין שמתמחה בעבודה מול חברות הביטוח ומכיר את כל הטריקים והתירוצים שלהן", אומר עו"ד לינר. "הניסיון מלמד שחשוב מאוד לפנות לעורך דין עוד לפני שמשוחחים עם חברת הביטוח. מי שפונה לבד, עושה ברוב המקרים טעויות שקשה מאוד לתקן לאחר מכן. כשעו"ד מטפל בכל הטפסים הדרושים, הטעויות האלה נמנעות – מה שיכול להשפיע מאוד על סכומי הפיצויים שיתקבלו".

לדברי לינר, "חשוב להבין שברגע שהיתה דחייה על ידי חברת הביטוח, הסיפור נהפך למורכב ובעייתי יותר, ורק עו"ד מיומן ומנוסה יידע לבנות אסטרטגיה להתמודדות עם חברת הביטוח. במקרה כזה, קודם כל אנחנו בודקים את סיבת הדחיה ואת המסמכים הרפואיים שהוגשו, ובהתאם לכך מגישים לבית המשפט תביעה נגד חברת הביטוח".

כדי לקבל ייעוץ מעו"ד תומר לינר לגבי תביעת הביטוח הסיעודי שלכם או של קרוביכם, בחרו את אזור מגוריכם:

97% הצלחה בתביעות סיעוד

חולים סיעודיים ובני משפחתם נמצאים במצב לא קל, וצריכים להפנות משאבים רבים לתרופות, טיפול רפואי, החזקת עובד סיעודי ועוד. לכן, עו"ד לינר עורך עם כל לקוח אבחון מעמיק – כדי להבין מהם סיכויי ההצלחה בתיק, לפני שיוצאים לדרך. 

"שכר הטרחה של עורך הדין הוא פועל יוצא של ההצלחה בתיק ולכן יש לו אינטרס מובהק להשיג את הפיצוי המקסימלי לכל חולה סיעודי", מסביר עו"ד לינר. "הניסיון שצברנו מדבר בעד עצמו – טיפלנו כבר במאות תביעות, עם הצלחה של 97%. מדובר בנתון מדהים שמשקף את הניסיון ורוח הלחימה שלנו".

קיצור משמעותי של התהליך

עו"ד לינר, אשר עומד בראש המשרד, הינו אחד מעורכי הדין המנוסים בארץ בנושאי ביטוח ונזיקין. במשך שנים רבות ייצג עו"ד לינר תובעים, מבוטחים ואף חברות ביטוח ומוסדות רפואיים, ובעשור האחרון מייצג אך ורק תובעים ומבוטחים.  עורך דין לינר בעל ניסיון עשיר בניהול תיקים מורכבים בבתי משפט, הכולל חקירת עדים ומומחים מעולם הרפואה.

"נוסף לליווי האישי שלי לכל תיק מוצמד עורך דין נוסף, המלווה את הלקוח ביחד איתי בכל שלבי התהליך, זאת על מנת שנוכל להגדיל את סיכויי ההצלחה ואת שביעות רצון הלקוח".

"חשוב להדגיש כי התשלום הוא תמורת הצלחה בלבד, כאחוזים מגובה הפיצויים שהלקוח קיבל", מסכם עו"ד לינר. "המשמעות פשוטה – ההצלחה של הלקוח היא גם ההצלחה שלי, ואם החלטנו לקחת תיק מסוים, זה כדי לנצח בו – ולנצח בגדול. אני ואנשי המשרד עושים הכל כדי שהלקוח יקבל את מלוא הזכויות המגיעות לו, בוודאי בתקופה רגישה ולחוצה גם כך".

כדי לקבל ייעוץ מעו"ד תומר לינר לגבי תביעת הביטוח הסיעודי שלכם או של קרוביכם, בחרו את אזור מגוריכם:

מי שקרא את הכתבה הזאת קרא גם:

הכי נקראות

הישארו מעודכנים

מעת לעת אנו שולחים עדכונים חשובים או כתבות מעניינות בתחום המשפט. אתם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה שלנו