"נפגעי תאונות הסובלים מנזקים מורכבים זקוקים לייעוץ משפטי כדי לקבל את מלוא הפיצויים המגיעים להם"

נפגעי תאונות דרכים רבים לא יודעים כלל שהם זכאים לפיצוי, ועלולים לפספס מאות אלפי שקלים ואף יותר. לכן, מומלץ לפנות לייעוץ משפטי בהקדם האפשרי בסמוך למועד התאונה, בדגש על פניה לעורכי דין המתמחים בתביעות מול חברות הביטוח
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

ע', בשנות ה-20 לחייו, נהג ברכבו הפרטי כאשר נקלע לתאונה ונפצע. הוא איבד את הכרתו, ובעקבות התאונה סבל מפגיעה אורתופדית ונוירולוגית. למרות נזקי הגוף החמורים שנגרמו לו, הנכות הרפואית שנקבעה לע' היתה נמוכה יחסית, מה שצפוי היה להשפיע על סכומי הפיצויים שיקבל מחברת הביטוח.

"בכל שנה, כ-150 אלף ישראלים נפגעים בתאונות דרכים שמשאירות אותם עם נזק פיזי ונפשי", אומרת עו"ד קרן זיסו. "כדי לקבל פיצוי ההולם את הפגיעה שלהם וכזה שיעזור להם להשתקם בצורה המיטבית, מומלץ להם לפנות לייצוג משפטי בתחום זה, שייסיע להם ויוביל אותם למיצוי זכויותיהם על הצד הטוב ביותר".

"במקרה של ע', לדוגמה, הגשנו תביעה והצלחנו להוכיח בבית המשפט כי הוא היה בעל כישרון מיוחד בתחום המחשבים, ולכן נפסק לו פיצוי גבוה מהרגיל ברכיב הפסד ההשתכרות העתידי לרבות הפסדי פנסיה – והוא קיבל פיצוי כולל של 1.4 מיליון ש"ח, על אף נכותו הנמוכה יחסית".

"לא יודעים שמגיע להם פיצוי ושהאירוע מוגדר כתאונת דרכים"

לדברי עו"ד זיסו, בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בטיפול בתיקי נזקי גוף, בדגש על תאונות קשות, "אנשים רבים שנפגעו בתאונות לא יודעים שנסיבות הפגיעה שלהם נחשבת תאונת דרכים וכי הם זכאים לקבלת פיצויים. חשוב לשים לב כי ההגדרה המשפטית של תאונת דרכים הינה רחבה מאוד, כך שישנם מקרים רבים המזכים בפיצוי ולכן חשוב לבדוק כל אירוע לגופו ובכדי לא להחמיץ את ההזדמנות".

"מניסיוני המקצועי, נוכחתי שוב ושוב לגלות, כי מי שמנסה לתבוע את חברת הביטוח בעצמו, ללא ייצוג משפטי, מצמצם באופן משמעותי את הסיכוי שלו לקבל את הפיצוי המגיע לו, ופעמים רבות נדחה כליל", מספרת עו"ד זיסו. "לכל חברת ביטוח יש מחלקה העוסקת בתביעות גוף מתאונות דרכים ומטרתה לפצות את הנפגעים בערכים מינימליים ואשר לרוב אינם תואמים את חומרת נזקיהם ואף לדחות כליל חלק מדרישותיהם לקבלת פיצויים".

"לא נבהלים מהביורוקרטיה של חברות הביטוח"

"עורכי דין המכירים היטב את התחום ואת ההתנהלות של חברות הביטוח, כבר יודעים איך להדוף את טענות חברות הביטוח ולנקוט באסטרטגיה הנכונה על מנת להובילן להכרה בזכאות הנפגעים לקבלת פיצויים מקסימליים. הם לא נבהלים מהביורוקרטיה וההליכים המתלווים לכל תביעה, בעוד שאדם פרטי מוצא את עצמו, לא פעם, אבוד ומיואש מכל דרישותיהן של חברות הביטוח. בנוסף, מאחר ושכר טרחת עוה"ד משולם כאחוזים מסכום הפיצוי המתקבל מחברת הביטוח, למעשה אין ללקוח מה להפסיד בפנייתו לייצוג משפטי. ההיפך הוא הנכון! פנייה לייצוג עו"ד הבקיא בתחום נזקי גוף תהפוך את הטיפול בתיק ליעיל, ענייני, מקצועי ורווחי יותר בסופו של יום, כאשר הלקוח יקבל פיצוי גבוה יותר מזה שיקבל ללא ייצוג משפטי".

כדי לבדוק את זכאותכם לפיצוי אחרי תאונה - בחרו את גילכם:

יכולת להשפיע על הצלחת התביעה

לקרן זיסו ניסיון רב כעו"ד בחברות ביטוח. עו"ד זיסו כיהנה בתפקידים ניהוליים וכראש צוות במחלקת תביעות גוף בחברת ביטוח מובילה, שם טיפלה בתביעות שהגישו נפגעי תאונות דרכים נגד החברות. ניסיון מקצועי זה לרבות ההיכרות העמוקה עם דרכי הפעולה של חברות הביטוח, מאפשרים לה היום, כמייצגת נפגעים, לבחור בכל תיק ותיק באסטרטגיה הנכונה לניהולו מול החברה. כמו כן, הניסיון הרב אותו צברה במינוי מומחים רפואיים, מאפשר לה לבחור לכל תביעה, בהתאם לתחום הרפואי בו ניזוק התובע, את המומחה הרפואי המתאים ביותר, שיכריע בסוגיית הנכות הרפואית ובכך להשפיע משמעותית על הצלחת התביעה.

"כיום אני מייצגת נפגעים בלבד", היא מסבירה. "ההיכרות שלי עם שיטות העבודה בחברות הביטוח והמדיניות שלהן עוזרת לי גם להחליט מתי כדאי לקבל את הצעות החברה ומתי עדיף להמשיך לנהל את התיק עד קבלת פסק דין. הטיפול במשרדנו כולל, כמובן, את כל יתר האפיקים הקשורים לתאונה, לרבות הטיפול בתביעות הנכות בביטוח לאומי תביעות במישורי הביטוחים הפרטיים (תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות וכו')".

"שיעורי הצלחה גבוהים במיוחד"

למשרד של עו"ד זיסו נסיון רב שנים בייצוג נפגעי תאונות אופנוע. "לא פעם, רוכבי אופנוע סובלים מפגיעות קשות ומורכבות, המחייבות ייצוג עו"ד עם ידע משפטי ורפואי נרחב", היא מסבירה. "לנו יש את כל אלה, והם קריטיים להצלחת התיק. משרדנו ייצג מקרים בהם לרוכב האופנוע לא היה ביטוח חובה בתוקף ובכל זאת הוא זכה לקבלת פיצויים בגין נזקיו במסגרת תביעת נזיקין".

"אנחנו נלחמים עבור הלקוחות שלנו עד לקבלת פיצוי מקסימלי, תוך כדי שאנחנו דואגים לכל הדרוש להם, מייעוץ משפטי ועד ליווי והכוונה רפואית. בכל שלב בחיי התיק, אנחנו בוחנים באופן יסודי את התפתחות הנזק, בהיבט הגופני והנפשי כאחד, מתייעצים עם מומחים ומגבשים עמדה לגבי אופן ניהול התביעה, תוך שקיפות מלאה ללקוח . מטרתנו היא, להשיג ללקוחותינו פיצוי המשקף את מלא נזקיהם, ואשר יאפשר להם לשקם את חייהם במידה המיטבית", מסכמת עו"ד זיסו.

כדי לבדוק את זכאותכם לפיצוי אחרי תאונה - בחרו את גילכם:

מי שקרא את הכתבה הזאת קרא גם:

הכי נקראות

הישארו מעודכנים

מעת לעת אנו שולחים עדכונים חשובים או כתבות מעניינות בתחום המשפט. אתם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה שלנו