מתקשים בביצוע פעולות יומיומיות? אל תפנו לבד לחברת הביטוח שלכם

כמעט לכל אדם מבוגר בישראל יש ביטוח סיעודי שאמור לכסות אותו במקרה שמצבו מדרדר. אך נראה כי הדרך לקבלת הפיצויים והקצבה לא כל כך פשוטה וכדי לא לעשות טעויות ששוות הרבה כסף כדאי לקבל ליווי מקצועי של עורך דין בכל התהליך. "יש לנו רקורד של 100% הצלחה עבור מי שפונה אלינו"
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

גידי (שם בדוי), תושב השפלה בן 67, הגיע לצערו למצב סיעודי. מאחר שהיה לו ביטוח סיעודי באמצעות קופת החולים, הוא הגיש בקשה לפיצויים, אך חברת הביטוח דחתה אותו. לטענתה, הוא מצליח לבצע פעולות באופן עצמאי, ולכן אינו עומד בקריטריונים להכרה כסיעודי.

"בכל שנה, המוני ישראלים שמחזיקים בביטוח סיעודי ומשלמים עליו שנים רבות, מגיעים למצב שבו הם מתקשים לבצע פעולות יומיומיות, או אינם מסוגלים לבצע אותן כלל. אך כשהם מבקשים לקבל את הפיצויים המגיעים להם במקרה זה, חברות הביטוח מחפשות תירוצים לדחות אותם", אומר עו"ד מאיר הילל טבול ממשרד עוה"ד גוטנמכר הילל טבול, המתמחה בסיעוד. "לפעמים אומרים למבוטח שהוא כלל לא סיעודי, או שלא אמר את כל האמת על מצבו בזמן רכישת הפוליסה".

לדברי עו"ד הילל טבול, "מאחר שחברות הביטוח יודעות שסכומי הפיצויים מגיעים למאות אלפי שקלים ואפילו יותר, ברור שהן מעדיפות לדחות כמה שיותר מבוטחים. אבל חשוב לדעת שאפשר להתמודד מולן, בסיוע אנשי מקצוע. גידי למשל, פנה אלינו, ולאחר בדיקה לעומק של המקרה שלו, השגנו חוות דעת של מומחה רפואי שתמכה בטענה ופנינו לבית משפט. בסופו של דבר הושגה פשרה, והוא קיבל פיצויים של 412 אלף שקלים".

בכדי לבדוק האם אתם נחשבים לסיעודיים - אנא בחרו את מקום מגוריכם:

"לחברות הביטוח קל לדחות את מי שפונה בלי עו"ד"

עו"ד הילל טבול מדגיש כי "כמשרד שטיפל במאות מקרים במשך 15 השנים האחרונות, והשיג ללקוחות פיצויים בסכומים מצטברים של מיליוני שקלים, ראינו לא מעט אנשים שכלל לא ידעו שיש להם ביטוח סיעודי ושהם יכולים לקבל כסף. כך שאם אתם או בן משפחה שלכם נקלעתם למצב כזה, חשוב מאוד לפנות לגורם מקצועי שיוכל לסייע לכם לאתר את הביטוח הרלוונטי".

"בנוסף, הניסיון שלנו מלמד שמי שמנסה לקבל לבד את הזכויות שלו, עלול להידחות בקלות רבה על ידי חברות הביטוח שמעסיקות צוותים משפטיים רבים בדיוק למטרה זו. אנשי מקצוע שכבר טיפלו בתביעות שונות, כולל מקרים מורכבים, יידעו אילו טפסים יש למלא וכיצד, ויוכלו לתכנן את התהליך צעד צעד ולבצע אותו בלי טעויות שעלולות לגרום להפחתת סכום הפיצויים במידה משמעותית, או אפילו לדחיית הבקשה כולה".

פגישת ייעוץ ללא תשלום

במשרד גוטנמכר הילל טבול מציעים פגישת ייעוץ ללא תשלום, כדי לברר האם המצב מאפשר קבלת קצבה מהביטוח הסיעודי. בנוסף, מסייע צוות המשרד למבוטחים להשיג את המסמכים הרלוונטיים ומפנה אותם לרופאים המתאימים לצורך חוות דעת מקצועית.

"עדיף להגיע אלינו מראש כדי לא לעשות טעויות, אבל במקרה שמגיע אלינו מבוטח שכבר תבע ונדחה, אנחנו בודקים לעומק את סיבות הדחייה ואת המסמכים הרפואיים שלו", מחדד עו"ד הילל טבול. "מקרים כאלה הם מורכבים יותר לטיפול, ולשמחתנו יש לנו את הניסיון והידע הנצברים שמאפשרים לנו להתמודד איתם ולתקוף את הטענות של חברות הביטוח בהצלחה. בעזרת כל אלה, אנחנו גאים לומר שאנחנו עומדים על 100% הצלחה בתיקים".

מקצרים את זמן התביעה ב-50%

עו"ד הילל טבול מספר כי "עם השנים, צברנו היכרות עם בעלי תפקידים רבים בעולם הביטוח ואנחנו נחשבים לאוטוריטה מקצועית בעולם תביעות הביטוח וקרנות הפנסיה. כל אלה מאפשרים לנו לקצר הליכים ולסיים תהליכים במהירות האפשרית לרווחת המטופלים הסיעודיים, שזקוקים לסכומי הפיצויים בהקדם האפשרי. הרוב המכריע של המקרים מסתיים בהצלחה בתוך חודשים ספורים – קיצור של כ-50% לעומת התהליך הרגיל. בנוסף, כדי להקל על הלקוחות שלנו, אנו מגיעים אליהם וחשוב לדעת כי התמורה משולמת לנו כאחוזים מההצלחה, ורק עם תום הטיפול בתיק".

"אנחנו כלבי השמירה של האזרח הפשוט ששילם כל חייו הרבה כסף לחברות ביטוח ודווקא בעת שהוא זקוק להן יותר מתמיד, הן דוחות אותו ומטרטרות אותו בבירוקרטיה אינסופית. אנחנו לעולם לא מוותרים על כל חולה סיעודי שמגיע אלינו עד שנשיג את כל הזכויות שמגיעות לו", מסכם עו"ד הילל טבול.

בכדי לבדוק האם אתם נחשבים לסיעודיים - אנא בחרו את מקום מגוריכם:

מי שקרא את הכתבה הזאת קרא גם:

הכי נקראות

הישארו מעודכנים

מעת לעת אנו שולחים עדכונים חשובים או כתבות מעניינות בתחום המשפט. אתם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה שלנו